אומנות הנשיקה


❤ אמנות הנשיקה ❤

ערב רומנטי וחושני לזוגות

במקום להשתעמם בעוד סרט או לריב במסעדה, בואו לפתוח את הלב בסדנה חוויתית בת 3 שעות שתעורר את התשוקה ותספק כלים חדשים לתקשורת המינית שלכם.

❤ לעורר את התשוקה והחשק המיני

❤ כלים פרקטיים להדלקת ניצוץ האהבה

❤ חושניות ככלי תקשורת זוגי

איך נוצרת נשיקה בלתי נשכחת?
נשיקה שמעוררת את כל הגוף, מסעירה את החושים, מרטיטה את הלב ומציפה באהבה.
בעדינות וברכות נפתח את הלב ולאט לאט נצלול אל תוך עולמה החושני של הנשיקה.
הסדנה מיועדת לזוגות מכל הסוגים, זוגות שרוצים לחוות נשיקה מיוחדת ביחד.
נעבור ביחד מסע עדין ומתוק של פתיחת הלב, חיבור פנימה, חיבור אל בן/בת הזוג, נצלול אל תוך עולמה החושני של הנשיקה על כל שלביה.

  • ההשתתפות בסדנה מיועדת לזוגות שמגיעים יחד ומשתתפים יחד.
  • כל התרגילים נעשים אך ורק עם בני הזוג שהגעתם איתם ואינם כוללים עירום
  • הסדנה מתאימה גם לזוגות חד מיניים.

הסדנה הקרובה : ביום ראשון 14/2/2021 בשעה 21:00

הסדנה תתקיים בלוקיישן סודי בתל אביב במתכונת אינטימית למספר מצומצם של זוגות. (מיקום ימסר לנרשמים)

משתתפים מספרים

היה לי ערב מהנה משחרר ומעמיק,,,הרבה רגש הוצף החוצה כתוצאה מחמשת החושים שהופעלו באותו רגע, סוג של שכרון חושים... ומתוך זה זלגו דמעות של תשוקה למגע ובכלל... כמה שנדע וכמה שנלמד וככל שנעשה היכולת שלנו להתעלות על עצמנו היא עצומה,,, תודה רבה לרעות שאקטי על ערב מהנה ורגוע...שהעבירה בנעימות ובשלווה. תודה למשתתפים שהיו חלק מאיתנו...באומנות הנשיקה...חוויה מרגיעה. תודה גדולה לפרטנר שהיה איתי שם ובשבילי לערב של שעתיים מהנות. תודה רבה מכל הלב...אתה מקסים ומדהים...
שרה
מבחינתי נשיקה היא חלק מאוד משמעותי בכל מערכת יחסים זוגית, וודאי שמעתם בעיקר מהעולם הגיאומטרי את המונח נושק זה לזה. שני הקווים מקבילים ונושקים זה לזה .לא כן כך גם בנשיקה. אני לא אשקר כששמעתי על סדנת אמנות הנשיקה חשבתי לעצמי שזה בסך הכל נשיקה, מה כבר אני יכול ללמוד שאני לא יודע. אמנות? קצת מוגזם. אז הלכתי . בלי ציפיות. עם סקרנות. למדתי המון. אחרי אין ספור סדנאות, שחלקן הגדול העבירו מאסטרים גדולים, הכרתי את רעות. ההוגה ומעבירת הסדנה בתחילה עוד הייתי סקפטי. עם הזמן החלטתי לשחרר , אחרי הכל באתי . אז החלטתי לצאת מהדעה שבאתי איתה מוכן מהבית. רעות יודעת מה היא עושה. הבנתי את זה במיוחד כשהבטתי באולם המלא בזוגות עם ברק בעיניים. לפעמים אתה מחפש משהו אחר ומוצא משהו אחד ולפעמים אתה מחפש משהו אחד ומוצא משהו אחר . מעבר לכך שהסדנה הייתה חוויה נפלאה, מרגשת ומפתיעה עבורי, למדתי ממנה המון, לא רק על איך להתנשק, לא רק על איך לפתות את בת או בן הזוג שלך, אלא גם על אהבה, אינטימיות, על זה שאפשר תמיד להעלות את רמת הקשר,נפשית, רגשית ורוחנית. רעות הצליחה בכישרון רב להעביר את הסדנה לא רק דרך מילים אלא גם בהקרנת אנרגיות חיוביות, דרך תחושות במסר שגם אם חשבתי שהקשר הזוגי שלי לא יכול להיות יותר טוב ממה שהוא עכשיו, אז הוא בהחלט יכול .כשהסדנה נגמרה הרגשתי שאני והזוגות מסביבי כאילו התעוררנו מחלום. אנשים שנפגשו לראשונה בחייהם התחבקו , חיוכים מרוחים על הפנים .שמחה. סיפוק . ואהבה, כמה אהבה. אז זה מה שאני יכול לשתף מהחוויה המופלאה שלי בסדנת אמנות הנשיקה. ותודה רבה לרעות שפתחה לי את הלב ועטפה לי את הנשמה בחום, רכות ואהבה, כמה אהבה.
ניצן
"היי רעות המופלאה רצינו לשתף אותך בחוויה המעצימה שעברנו זוגתי ואני בסדנת "אומנות הנשיקה" עם כל המשתמע מכך אם זה בהבעת רגשות שצפו במגע. ברטט שעבר בנו ששפתינו נגעו זה בזו קולך הנעים הכניס אותנו למין סרט רומנטי הרגשנו את ההשתוקקות של הנשיקה הראשונה שהחזירה לנו את ההרגשה כשהיינו בני 16"
בני
כשרעות השיקה את הסדנה חשבתי לעצמי הלו..בטח יש גם סדנא לנשימה הרי זה פעולות בסיסיות שכולנו יודעים לעשות אבל באנו אהובתי ואני וזה היה מאלף אלפי נשיקות והתאהבנו ברעות המשובבת והלכנו על עוד נשיקה כי נשיקה אחת אינה מספיקה וגם אם יש לך צרור נשיקות על השפתיים רעות בסדנא יצירתית ומפעימה מגלה בפה מלא סודות עדינים של קוסמים לחוש כמה אהבה נושקת בכל הגוף.
יחי וחווי